logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890
 

Nowa jakość SamsungCCTV – oferta Hanwha

hanwha

Nowa jakość SamsungCCTV – oferta Hanwha

Szanowni Klienci,

Serdecznie witamy na nowej stronie SamsungCCTV, prezentującej ofertę produktową Hanwha. Mamy nadzieję, że nowy design przypadnie Państwu do gustu i zachęci do jeszcze częstszego odwiedzania witryny. W trosce o jak najlepszą prezentację naszej oferty odświeżyliśmy nie tylko design, ale i dodaliśmy nowe funkcjonalności, m.in. zakładkę Wsparcie. Dzięki niej możecie Państwo szybko i łatwo znaleźć kontakt do naszego Działu Technicznego oraz Serwisu, a także za pomocą formularza przesłać Zgłoszenie Serwisowe (RMA).

W zakładce Produkty znaleźć można aktualną ofertę Hanwha, którą mogą Państwo u nas zamówić. Zachęcamy do zapoznania się z nowymi produktami.

Nowością jest także zakładka Sklep, która przekieruje Państwa na platformę sprzedażową. Zapraszamy do składania zamówień online, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo czas oraz w każdej chwili będą mieli Państwo dostęp do swoich zamówień.

user-gravatar
klient
No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.