logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890
 

Promocja – Samsung WiseNet Lite!

wisenet_lite

Promocja – Samsung WiseNet Lite!

Urządzenia Samsung WiseNet Lite już dziś możesz zakupić w zaskakująco niskich cenach!

Z uwagi na duże zainteresowanie urządzeniami IP marki Samsung WiseNet postanowiliśmy obniżyć ceny wybranych urządzeń z serii Lite. W promocyjnej ofercie znalazły się następujące modele kamer i rejestratorów sieciowych:

Urządzenia można zamawiać poprzez sklep internetowy lub kontakt z Działem Handlowym.

Seria kamer Samsung WiseNet Lite składa się z szerokiego wachlarza kamer cylindrycznych, kopułkowych i wandaloodpornych do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Umożliwia to wybór produktów monitoringu właściwych do zastosowania w handlu detalicznym, bankach, w obiektach prywatnych i biurach. Kamery o rozdzielczości 1.3 MP i 2 MP Full HD posiadają wiele funkcjonalności znanych z cieszących się dużym powodzeniem kamer serii WiseNet III m.in. detekcję ruchu, detekcję sabotażu obrazu, maski prywatności, obsługę sygnałów audio, zasilanie przez PoE oraz gniazdo na karty pamięci masowej SD/SDHC. Dzięki funkcji LDC (kompensacji zniekształceń obiektywu) i trybowi korytarzowemu (Hallway View) możliwy jest efektywny monitoring wąskich pomieszczeń i przejść wewnątrz budynków.

* Promocja ważna do wyczerpania zapasów lub do 31.03.2017!

 

user-gravatar
klient
No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.